meble drewniane meble dębowe salon meblowy Tek Art

Galeria

Meble drewniane i dębowe Białystok

Drewniane meble z dębową duszą, czyli propozycja salonu meblowego Tek Art z Białegostoku


Oferta salonu meblowego Tek Art obejmuje ponadczasowe kolekcje mebli drewnianych:

W każdej z nich proponujemy Państwu:

 

Kolekcja kolonialna mebli z drewna

Kolekcja kolonialna wywodzi się z Indonezji, Indii i Chin, a więc państw ceniących sztukę i dla niej tworzących tak piękne i oryginalne dzieła w postaci mebli z drewna teakowego, mahoniu, durianu i palisandru. Służą one nie tylko do codziennych potrzeb, ale przede wszystkim są niepowtarzalnym wykończeniem wnętrz nadającym im niezwykłej atmosfery.

 

Kolekcja mebli z polskiego dębu

Meble drewniane w kolekcji polskiej inspirowane są nurtami południowoeuropejskimi w wysublimowanym stylu francuskim i wzornictwie angielskim. Cechują się elegancją i klasą. Są solidne i ponadczasowe. Proponujemy Państwu gotowe wzory lub projektujemy na dowolny wymiar. Zapewniamy fachowe doradztwo i w razie potrzeby indywidualny projekt mebli.

 

Kolekcja mebli Belldeco

To oryginalna, ciekawa w formie, klimatyczna propozycja mebli i dodatków. Utrzymana w klimacie dawnej Francji obfituje w celowo postarzane, patynowane produkty w kolorach szarości, bieli oraz kolorach natury. W kolekcji znajdziemy elementy Vintage i Shabby Chic oraz odważne elementy industrialne, loftowe.


Elementy dekoracyjne

Proponujemy szeroką gamę artykułów dekoracyjnych pozwalających nadać pomieszczeniu klasę i charakter. W sprzedaży posiadamy: